UITNODIGING

Muzikale lezing door Marc Erkens

‘De onvergetelijke muziek van The Beatles’  

Donderdag 16 oktober 2025

Marc Erkens studeerde piano en muziek en werkte van 1980 tot 2020 aan het Lemmensinstituut te Leuven als docent piano en analyse, later als opleidingshoofd. 

Na zijn pensioen is zijn liefste hobby nu een passioneel beroep geworden : het geven van muzikale lezingen aan de piano. 

De voorstelling biedt een gevarieerde bloemlezing uit de onvoorstelbaar rijke catalogus van de beroemdste rockgroep aller tijden. Elke song is daarbij een parel van een verhaal. 

De Beatles schreven heel gevarieerde nummers : van liefdesliedjes via gedurfde klankexperimenten tot muziek geworden gedichten, en van blues tot rock tot, jawel klassiek geïnspireerde composities. 

U hoort het allemaal de revue passeren. Hoe dan ook is de voorstelling een waar avontuur want elke compositie heeft immers haar eigen geheim … 

Inschrijving : de inschrijvingen voor deze activiteit zijn afgesloten, dit kon tot 06/10.

Heb je toch nog een vraag ? Mail dan naar kringkortrijk@gmail.com 

Belangrijk :  inschrijven met het hierboven vermelde formulier is noodzakelijk, samen met de betaling vormt dit één geheel. Uw inschrijving is pas definitief nà inschrijving én betaling.

Bij annulering, gelieve Roos D’Hallewin te verwittigen (gsm 0479 24 30 12) of per e-mail kringkortrijkmail.com .

Namens het bestuur

Roos D’Hallewin 



 

disclaimerWij informeren jullie dat tijdens het evenement eventueel foto’s kunnen genomen  worden en deze ook gepubliceerd kunnen worden op onze website www.kringkbckortrijk.be  en/of in een periodieke Nieuwsbrief. Indien niet gewenst, gelieve dit kenbaar te maken door dit op voorhand te melden aan de fotograaf” 

Andere activiteiten

Datum Type activiteit Locatie
19 november 2026 Voordracht Stefaan Blommaert Voordrachten Kuurne Bekijk activiteit